Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kulki proteinowe w Dipie

 Kulki proteinowe w Dipie Bandit Carp to produkt naprawdę wyjątkowy. Przede wszystkim poprzez proces dipowania. Przebiega on bowiem kilku etapowo, począwszy od samej mieszanki, poprzez dipowanie gotowej kulki aż do umieszczenia w opakowaniu wraz z koncentratem pokarmowym, który oblepia kulkę. To sprawia iż kulki w dipie Bandit Carp są unikatowe i przez wiele lat nikt nie potrafił wyprodukować choćby podobnych do nich.

  

Dlaczego kulki w dipie MUD są takie niesamowite?

 Przede wszystkim przez to, że tak naprawdę tylko dla uproszczenia nazywamy je kulkami w dipie. Na rynku znajdziesz wiele hakówek, które są po prostu zwykłymi kulkami zalanymi dipem. Ty sam mógłbyś sobie takie przygotować. Wystarczyło by wlać dip do opakowania :) Nie chcieliśmy iść tą drogą. Dlatego też do wcześniej przygotowanych kulek stworzyliśmy na bazie dipu odżywczą pastę i w niej zatopiliśmy kulki. Przez to aromat uwalniany jest wieloetapowo a kulka jest o wiele bardziej odporna na wchłanianie złych aromatów z dna.

  

Odżywcza pasta w kulkach MUD.

 Dla uproszczenia nazewnictwa cały czas używamy określenia kulki w dipie. Jednak tak jak napisaliśmy wcześniej otwierając opakowanie tych przynęt nie zobaczysz płynu z którym to dip się kojarzy. Kulki umieszczone są bowiem w płynnym pokarmie przypominających zol. Tak to nie pomyłka ZOL to układ w którym w płynie znajdują się cząstki stałe ale jeszcze nie tak gęsty jak żel. Dzięki temu zachowaliśmy wchłanianie się aromatu do kulki przy jednoczesnym bardzo mocnym przyklejaniu się składników odżywczych do zewnętrznej jej części. Oczywiście składu tej odżywczej mieszanki zdradzić nie możemy ale poza słodką bazą ryby znajdą w niej mnóstwo odżywczych substancji w tym również takie, które znajdują się w naszych Bio protein Liquidach :)

 

Baza kulek proteinowych w dipie.

 Baza kulek haczykowych które kupisz w sklepie pod nazwą MUD idealnie współgra z pokarmem (zolem) opisanym powyżej. Dzięki temu „czyste” aromaty wnikają w jej wnętrze, by w łowisku powoli się uwalniać. Zewnętrzna zaś warstwa bogata w składniki odżywcze (stałe) przykleja się do kulki i zaczyna pracować zaraz po umieszczeniu w łowisku. Dodatkowo struktura samej kulki jest tak stworzona, że jest super stabilna mimo stosunkowo grubej frakcji. Two wszystko sprawia, że w Twoje ręce trafia przynęta idealna na trudne łowiska z dużą ilością roślin lub na śmierdzące dno. Tak przygotowana kulka w dipie da Ci możliwość łowienia w miejscach, które do tej pory omijałeś, a w którym często przebywają piękne okazy Karpi i Amurów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl