Firmowy Sklep Karpiowy Bandit Carp

Sklep Karpiowy Bandit Carp

Produkując kulki proteinowe uznaliśmy, że Firmowy Sklep Karpiowy to niejako obowiązkowa rzecz jaką powinniśmy przygotować nie tylko dla karpiarzy, którzy od lat używają naszych produktów ale i również dla tych, którzy chcą po raz pierwszy wypróbować je na swoich łowiskach.

Początkowo nasz Sklep Karpiowy oferował w sprzedaży tylko niektóre produkty. Z początkiem roku 2020 podjęliśmy decyzję iż znajdą się ty absolutnie wszystkie pozycje, które posiadamy w cenniku.

Dodatkowo również każdy wędkarz / karpiarz będzie mógł się zapoznać tutaj ze wszystkimi nowościami, otrzymać wyczerpujące informacje na temat każdego z produktów a także skorzystać z promocji czy ofert specjalnych.

Sklep Karpiowy Przynęty

Sklep Karpiowy Bandit Carp – Produkty

Tak jak napisaliśmy wyżej w sklepie karpiowym Bandit Carp dostępne są wszystkie nasze produkty.

Są to przede wszystkim:

 • Kulki Proteinowe, które produkujemy w centralnej części Polski, z najlepszej jakości składników z ogromną dbałością o każdy etap produkcji.
 • Pellety, zarówno mocno ekstrudowane długo rozpuszczalne, mocno pracujące pellety szybko rozpuszczalne jak i drobne pellety do metody. Oczywiście pellety w wersji zanętowej i haczykowej.
 • Dipy, które skomponowane w autorski sposób zawierają obok głównych składników unikatowe dodatki mocno wpływające na żerowanie ryb.
 • Atraktory, nazywane przez nas również Liquidami. To zalewy o różnej gęstości służące zarówno do aromatyzowania mieszanek zanętowych jak i worków pva. Wykorzystywane są również na wiele innych sposobów nie wyłączając produkcji kulek proteinowych czy aromatyzowania ziaren, ciast czy mieszanek do metody
 • Orzechy tygrysie, które zaraz po wyjęciu z pojemnika nadają się do założenia na włos. Można by powiedzieć, że to przynęta, przygotowana dokładnie tak jak orzechy, które używa Team Bandit Carp
 • Zanęty do metody, czyli produkt, nad którym bardzo długo pracowaliśmy i nie boimy się przyznać, że konsultowaliśmy zarówno skład jak i sposób przygotowania z osobami, które cały sezon spędzają, nad wodą z koszykami i podajnikami do metody ;)

W sklepie KArpiowym znajdziesz też zanęty do metody

Sklep Karpiowy – Porady, nie tylko zakupy

Już na samym początku tworzenia firmy jeszcze przed powstaniem firmowego sklepu Bandit Carp, postawiliśmy przed sobą ważny cel. Mianowicie pomoc w doborze przynęt i zanęt.

Jeżeli zatem masz jakiekolwiek pytania chętnie na każde odpowiemy, a jeśli nie będziemy znali odpowiedzi po prostu się do tego przyznamy. Przed wyborem bowiem odpowiedniej przynęty czy dodatków, warto sobie zadać kilka pytań:

 • O jakiej porze roku będziemy łowić
 • Jak długo będziemy nęcić
 • Jak długo trwa zasiadka
 • Na jakich głębokościach będziemy łowić
 • Jaka jest presja na łowisku
 • Jak duże ryby w łowisku występują
 • Jak dużo i jak aktywna jest drobnica
 • Czy będziemy wywozić czy łowimy z rzutu
 • Czy często będziemy przerzucać zestawy…

I jeszcze wiele innych pytań. Obsługa sklepu karpiowego Bandit Carp chętni pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Wyślij do nas mail na sklep@banditcarp.pl, napisz do nas na Facebook lub zadzwoń.

Sklep Karpiowy Blog

Niezmiernie ważną częścią firmowego sklepu Bandit Carp jest wędkarski Blog. Znajdziesz w nim artykuły, które szeroko opisujące właściwości produktów Bandit Carp, porady jak wybrać kulki czy aromaty na poszczególne pory roku.

W sklepie Karpiowym nie może zabraknąć atraktorów

Musisz wiedzieć, że na stałe współpracujemy z niemal sześćdziesięcioma karpiarzami z Polski i Europy, którzy na co dzień używają produktów, które znajdziesz w sklepie karpiowym Bandit Carp.

To ich wiedza przekazywana jest we wpisach na blogu!

Pojawiać się będą na pewno relacje z naszych wypraw, zasiadek i zawodów. A będzie o czym czytać. Wielu bowiem z Teamowiczów czy członków klubu spędza setki godzin nad wodą łowiąc przepiękne ryby!

Jak poruszać się po sklepie karpiowym Bandit Carp.

Staraliśmy się by poruszanie się po sklepie było jak najbardziej intuicyjne i wygodne.
Dlatego też główne menu znajduje się po lewej stronie a kategorie w nim umieszczone posegregowane są alfabetycznie.

Każda z nich zawiera odpowiednie podkategorie, uwzględniające podział na serie naszych produktów.

Tak skonstruowany Sklep karpiowy pozwoli Ci szybko i wygodnie znaleźć wszystko to czego potrzebujesz na karpiową zasiadkę.

Internetowy sklep karpiowy Bandit Carp – Najważniejsze informacje.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego sklepu znajdziesz na samym dole strony www.

Są tam rzecz jasna:

 • Wszystkie dane firmy
 • Informacje o kosztach wysyłki
 • Regulamin
 • Informacja o przetwarzaniu danych
 • Informacje o dostępnych formach płatności czy wysyłki.
  itp.

Obsługa sklepu odpowie na każde pytanie

Firmowy sklep Karpiowy stworzyliśmy z myślą o wędkarzach i we współpracy z nimi. Cały czas staramy się też być otwarci na wszelkie propozycje. Jeśli masz jakieś uwagi, które ułatwiły by funkcjonowanie sklepu i korzystanie z jego zasobów napisz do nas na sklep@banditcarp.pl

Chętnie wysłuchamy wszelkich uwag.

Zespół Bandit Carp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl