Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pellet halibut  lub pellet halibutowy, jak niektórzy mawiają ;)

Jeśli zastanawiasz się jaki pellet helibut wybrać na ryby i trafiłeś na pellet Bandit Carp, to znaczy, że szukasz produktu, który zapewni Ci nie tylko wędkarski sukces ale i dobrze wpłynie na ryby w Twoim łowisku.
Pellet halibut, który oferujemy w sprzedaży to przede wszystkim produkt bezpieczny, certyfikowany i stworzony pod kątem zapotrzebowania pokarmowego ryb.


Z czego przygotowywany jest pellet halibut Bandit Carp.

Podstawą tego pelletu są oczywiście mączki rybne. Nie jeden rodzaj mączki a kilka. To bardzo ważne! Przede wszystkim różnią się one zawartością białek i tłuszczy. Dzięki temu otrzymujesz do ręki niemal kompletny pokarm białkowo tłuszczowy. Dodatek koncentratów białkowych wzmacnia siłę wabienia, sprawiając że karpie „otrzymują” jasny sygnał o wartościowym pożywieniu.

Aby informacja „dotarła” do zmysłów ryb, do produkcji wykorzystywany jest również rybny olej, który jest nośnikiem i dzięki któremu szybciej w wodzie roznoszą się wypłukiwane z pelletu składniki.

Pellet halibut musi zawierać odpowiednią ilość tłuszczy. Jest to konieczne dla zbilansowanej karpiowej diety i to dzięki tym tłuszczom podczas żerowania i przemieszczania się ryb w łowisku mają one wystarczającą ilość energii.

Dlatego często polecamy wzbogacanie wszelkich mieszanek zanętowych o odpowiednią ilość pelletu halibutowego. Nawet wiosną, kiedy karpie jeszcze nie pobierają dużych ilości pokarmu i bardziej atrakcyjne dla nich są dla nich przynęty o większej zawartości białka i węglowodanów.

Pellet halibut w takich wypadkach jest tym składnikiem uzupełniającym pozwalającym na szybsze przyswajanie wspomnianych wcześniej składników.

Jak produkowany jest pellet halibutowy Bandit Carp?

Nasz pellet halibut to ekstruda. Powstaje w procesie ekstruzjii. To w skrócie łączenie wartościowych składników pod wysokim ciśnieniem i przy użyciu wysokiej temperatury. W ten sposób nie tylko uzyskujemy pożądany kształt pelletu ale przede wszystkim pokarm staje się łatwo strawny!

Dlatego też pellet ten jest tak skuteczny. Odpowiednio dobierając ciśnienie i temperaturę podczas przygotowania pelletu, możemy uzyskać tłustą aromatyczną przynętę, która jednocześnie jest bardzo łatwo przyswajana przez organizm ryby. Karpie rzecz jasna o tym nie wiedzą, jednak instynktownie wybierają i powracają do pokarmów, które zapewniają im odpowiednie wartości odżywcze.

Dzięki temu właśnie pellet halibut jest polecany przez wielu wędkarzy i jesteśmy pewni, że gdyby karpie mogły by sobie coś wzajemnie polecić również by to zrobiły;)

Co wyróżnia nasz pellet od innych ?

Pellet halibut Bandit Carp od innych różnie się przede wszystkim końcówką procesu produkcyjnego. Podczas końcowej fazy produkcji, dodatkowo już zewnętrznie „kąpiemy” nasz pellet w oleju rybnym. Dzięki temu jest on bardziej stabilny w wodzie, ale też zewnętrzna warstwa jest bardziej tłusta. Dzięki temu pellet w pierwszym momencie gdy znajdzie się w łowisku uwalnia większą ilość naturalnego rybnego tłuszczu. 
Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza podczas szybkich wypadów wędkarskich kiedy zależy nam na jak najszybszym zwabieniu ryb do pokarmu.

Ma to też duży wpływ na stabilność pelletu w wodzie. Dzięki temu dłużej jest on odporny na ataki drobnicy i często pozwala wyeliminować niechciane branie małych ryb.

Pellet halibut w sklepie firmowym Bandit Carp.

W Sklepie Bandit Carp znajdziesz właściwie wszystkie średnice pelletu halibutowego. Oferujemy go od najdrobniejszego pelletu do metody, siatek pva czy przygotowania past. Są dostępne również średnice większe polecane do nęcenia typowo karpiowego, po największe średnice wykorzystywane skutecznie również podczas połowu sumów.

Od średnicy 10mm po większe wszystkie pellety halibutowe mają w środku otwór pozwalający wykorzystać je jako przynętę na włos.

Dodatkowo do wyboru masz opakowania zaczynające się od 1kg poprzez 5kg, 10kg aż na 20kg kończąc. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie otrzymasz produkt prosto z firmowego magazynu. A po tym jak złowisz piękne ryby (a wierzymy, że tak będzie) stosując bandit carp pellet halibut sklep oferuje Ci możliwość napisania oceny produktu. Liczymy że z niej skorzystasz ;)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl