Pellet halibut czy pellet halibutowy, jaki wybrać ?

Jeśli zastanawiasz się jaki pellet halibutowy wybrać na ryby i trafiłeś na pellet halibut Bandit Carp, to znaczy, że szukasz produktu, który zapewni Ci nie tylko wędkarski sukces ale i dobrze wpłynie na ryby w Twoim łowisku.
Pellet, który oferujemy w sprzedaży to przede wszystkim produkt bezpieczny, certyfikowany i stworzony pod kątem zapotrzebowania pokarmowego ryb.


Z czego przygotowywany jest pellet halibut Bandit Carp.

Podstawą tego granulatu są oczywiście mączki rybne. Nie jeden rodzaj mączki a kilka. To bardzo ważne! Przede wszystkim różnią się one zawartością białek i tłuszczy. Dzięki temu otrzymujesz do ręki niemal kompletny pokarm białkowo tłuszczowy. Dodatek koncentratów białkowych wzmacnia siłę wabienia, sprawiając że karpie „otrzymują” jasny sygnał o wartościowym pożywieniu.

Aby informacja „dotarła” do zmysłów ryb, do produkcji wykorzystywany jest również rybny olej, który jest nośnikiem i dzięki któremu szybciej w wodzie roznoszą się wypłukiwane z pelletu składniki.

Jak produkowany jest pellet halibutowy bandit carp?

Tak jak każdy pellet metodą ekstruzji. To w skrócie łączenie wartościowych składników pod wysokim ciśnieniem i przy użyciu wysokiej temperatury. W ten sposób nie tylko uzyskujemy pożądany kształt pelletu ale przede wszystkim pokarm staje się łatwo strawny!

Dlatego też ryby nie tylko chętnie pobierają pokarm ale i łatwo go trawią, szybciej wracają po kolejne porcje.

Co wyróżnia nasz pellet od innych ?

Przede wszystkim końcówka procesu produkcyjnego, podczas, którego dodatkowo już zewnętrznie „kąpiemy” nasz pellet w oleju rybnym. Dzięki temu jest on bardziej stabilny w wodzie, ale też zewnętrzna warstwo w pierwszym momencie uwalnia większą ilość naturalnego rybnego aromatu.
Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza podczas szybkich wypadów wędkarskich kiedy zależy nam na jak najszybszym zwabieniu ryb do pokarmu.

Pellet halibut w sklepie firmowym Bandit Carp.

W Sklepie Bandit Carp znajdziesz własciwie wszystkie średnice pelletu halibutowego. Dodatkowo do wyboru masz opakowania zaczynające się od 1kg poprzez 5kg, 10kg aż na 20kg kończąc. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie otrzymasz produkt prosto z firmowego magazynu. A po tym jak złowisz piękne ryby (a wierzymy, że tak będzie) stosując bandit carp pellet halibut sklep oferuje Ci możliwość napisania oceny produktu. Liczymy że z niej skorzystasz ;)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl