Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kukurydza wędkarska Bandit Carp

Kukurydza Wędkarska to jedna z nowości w naszej ofercie. Po roku intensywnych poszukiwań wybraliśmy najodpowiedniejszą odmianę by przygotować z niej ten najwyższej jakości produkt. Ktoś zapewne zapyta: a co jest wyjątkowego w tej kukurydzy na ryby? Przecież wystarczy wziąć ziarno, ugotować i zapakować. Być może są tak przygotowane na rynku kukurydze, które zabieramy na ryby. My jednak "poszliśmy" zupełnie inną drogą i dlatego też uważamy, że ta kukurydza wędkarska jest naprawdę wyjątkowa. Jeśli jesteś ciekaw jaką drogę przeszliśmy od pomysłu do gotowego produktu, przewiń na dół i przeczytaj jak to się odbyło.


Jak wybieraliśmy kukurydzę?

Na początku myśleliśmy, że przygotowanie kukurydzy wędkarskiej będzie procesem prostym, szybko jednak okazało się, że jeśli chcemy produkt naprawdę wysokiej jakości to przede wszystkim musimy wybrać odpowiednie ziarna. Skorzystaliśmy zatem z wiedzy jednego z największych dostawców ziaren w Polsce. Dzięki wielogodzinnym rozmowom, sprawdzaniem zawartości ziaren poszczególnych odmian wytypowaliśmy kilka rodzajów, które znajdą się w naszym gotowym produkcie. Tak więc gotowa kukurydza wędkarska jaką oddajemy w wasze ręce to przede wszystkim odpowiedniej jakości ziarno, z odpowiedniej wielkości bielmem i wysoką zawartością skrobi. Zawiera więc w sobie wszystko to co ryby lubią najbardziej.

Jak przygotowujemy gotową do łowienia kukurydzę wędkarską?

Mając dobre ziarno, staramy się by podczas obróbki termicznej zachowało ono jak najwięcej swoich naturalnych składników. Jak to zrobić? Oczywiście, ziarno ugotować na parze! Nie ma bowiem lepszego sposobu na przygotowanie ziarna jak parowanie. Sami wiemy, jak wiele składników odżywczych pozostanie w ziarnie kiedy zamiast gotować je w wodzie zdecydujemy się na parowanie. Tak więc nasza wyselekcjonowana kukurydza ląduje w parownikach.
Przygotowanie gotowej kukurydzy wędkarskiej w ten sposób ma jeszcze jeden ogromny plus. Ma ona odpowiednią twardość ziaren, nie rozpada się podczas mieszania np. z pelletem czy kulkami ale jest w pełni ugotowana. Dzięki temu jest bezpieczna dla ryb, łatwiej ją trawią i chętniej po nią wracają. Plusem jest też to, że tak przygotowane ziarna są omijane przez drobnicę i to zwiększa nasze szanse na złowienie okazu.

Jak wzbogacamy naszą kukurydzę wędkarską?

Tu niestety wszystkiego napisać nie możemy. Musielibyśmy zdradzić tajniki firmy a to nie było by wskazane. Możemy jednak powiedzieć, że do kukurydzy dodajemy pewien składnik naturalnie występujący w przyrodzie, który zdecydowanie pobudza zmysły ryb. Jest go minimalna ilość, idealnie współgra ze skrobią występującą w ziarnach kukurydzy i jak wykazały testy zwiększa przez to zainteresowanie ryb. Poza gotowa kukurydzą bez dodatku aromatów, w ofercie znajdują się też kukurydze aromatyzowane wyselekcjonowanymi smakami z każdej dostępnej serii produktów z oferty Bandit Carp.
Dzięki temu, możemy wybrać zarówno produkt o 100% naturalnym smaku kukurydzy, a także już gotowe aromatyzowane najlepszymi smakami z serii Power Shot, Killer Spices czy Bandit Baits.

Gotowa Kukurydza Wędkarska na Karpie

Dobra gotowa kukurydza wędkarska to często najlepszy składnik wspomagający skuteczne nęcenie karpi. W połączeniu z dobrej jakości kulkami i pelletem świetnie spisuje się właściwie na każdym łowisku. Już podczas testów okazało się, że czas poświęcony na przygotowaniu gotowej kukurydzy wędkarskiej Bandit Carp nie był czasem straconym, że kukurydza ta zdecydowanie odróżnia się od innych tego typu produktów na rynku i podobnie jak kulki i pellety pozwala osiągnąć zdecydowanie lepsze efekty na wędkarskich wyprawach. Życzymy Ci tego z całego serca i do zobaczenia nad wodą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl