Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kulki proteinowe haczykowe.

Czym wyróżniają się nasze kulki haczykowe? Przede wszystkim strukturą. Jest ona bardzo odporna na podskubywanie przez drobnicę, bardzo długo utrzymuje się na włosie, ale mimo to nie jest tak twarda jak kulki haczykowe wielu innych firm.

Odpowiedni dobór składników pozwolił nam przygotować kulki, które mają strukturę podobną do naturalnych gąbek, ale są bardziej „zbite”. Przez to zawarte w nich składniki dłużej uwalniają się do łowiska.

A jest co uwalniać;)

Kulki haczykowe Bandit Carp, co w nich jest?

Oczywiście nie podamy ilości i proporcji wszystkich składników, z których powstaje ciasto na te kulki  Ale…
Możesz być pewien, że bazę zbudowaliśmy na mączkach zarówno roślinnych jak i rybnych najlepszej jakości. Strukturę uzyskaliśmy dzięki odpowiedniej proporcji frakcji, drobno, średnio i grubo mielonych, zaś wzmocnienie właściwości wabiących zawdzięczamy stymulatorom apetytu, liofilizator z …. (niech to będzie tajemnicą) oraz panierkom, które zawierają najważniejsze dla ryb składniki odżywcze. To one w pierwszym momencie oddziałują na ich zmysły.

Kulki haczykowe sklep firmowy.

Jak zapewne zauważyłeś mamy pełną kontrolę, nad produkcją naszych kulek. Jeśli masz zatem wątpliwości jaką kulkę haczykową wybrać skontaktuj się z naszym sklepem firmowym, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie wybierzemy przynęty na Twoją zasiadkę.

Kontrola nad wszystkimi etapami produkcji, dbałość o szczegóły a przede wszystkim współpraca z cenionymi wędkarzami, sprawia, że możesz uzyskać u nas również wiedzę, w jakich warunkach jakie kulki haczykowe sprawdzały nam się najbardziej.

Może się również okazać że podczas naszych wypraw karpiowych łowiliśmy również na łowisku, na które się wybierasz, wtedy na pewno zdradzimy Ci kilka naszych sekretów i powiemy na co połowiliśmy najbardziej.

Najlepsze kulki haczykowe na karpie.

W tym miejscu chcemy też podziękować wielu wędkarzom, którzy uważają że kulki haczykowe Bandit Carp to najlepsze kulki z jakimi mieli do czynienie. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma przynęt sprawdzających się zawsze i wszędzie, jednak takie opinie utwierdzają nas w przekonaniu, iż to co robimy jest dobre (lub bardzo dobre) i motywują do kolejnych działań.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl