Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pellet Haczykowy

Pellet Haczykowy to przynęta niemal idealna. Świetnie pracuje w wodzie, jest skuteczna o każdej porze roku. Dodatkowo jest odporna na „ataki” drobnicy, przez co świetnie nadaje się do łowienia okazów wszystkich karpiowatych. Szczególnie jednak lubiana jest przez karpie i duże leszcze.

Dodatkowo pellet haczykowy świetnie komponuje się z innymi przynętami na włosie. Można go zastosować jako element balansujący z kulką pływającą, jako dodatek do klipsa z robakami, czy też jako element szybciej pracujący niż kulka haczykowa. Możliwości jest bez liku!

  • nowość

Jaki pellet haczykowy na karpia?

Pellety haczykowe pierwsi w Polsce zaczęli stosować wędkarze łowiący karpie. Zespół Bandit Carp już niemal 10 lat temu zaczął testować pierwsze rodzaje pelletów, które mogły by zostać wprowadzone do produkcji i sprzedaży.

Po wielu latach jesteśmy przekonani, że pellety, które oferujemy są tymi, które sprawdzą się na niemal każdym łowisku karpiowym.

Dlaczego tak jest?

  1. Pellety jak wszystkie powstają w ekstruderach pod wysokim ciśnieniem i z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Dzięki czemu są stabilne w wodzie i bardzo lekko strawne. Ich bazą są składniki głównie roślinne bogate w węglowodany, tak pożądane w karpiowej diecie.
  2. Pellety haczykowe Bandit Carp są wielokrotnie aromatyzowane i nasączane wzmacniaczami smaku. To dlatego by wyróżniały się, wśród mieszanki zanętowej, którą stosujemy.
  3. Struktura pelletu jest tak skonstruowana, by jak najlepiej chłonęła atraktory karpiowe, dzięki czemu można wzmocnić ich smak używając dowolnego z naszych liquidów. Warto jednak pamiętać, by nie przesadzić. W chłodniejszych porach roku, gdy w wodzie jeszcze nie ma zbyt wielu zapachów warto stosować „dopalacze” z umiarem.

Pellet haczykowy na leszcza i lina.

Często, zwłaszcza na targach wędkarskich spotykamy się z pytaniem jakie pellety wybrać by wyselekcjonować jakiś gatunek ryby. Tak naprawdę nie da się tego zrobić. Trudno odpowiedzieć na pytania jaki pellet haczykowy na leszcza? Czy jaki pellet haczykowy na lina?
Wszystkie bowiem gatunki ryb będących w zbiorniku będą reagowały na ten rodzaj przynęty.

Warto jednak zwracać uwagę czy podczas wypadu nad wodę, czy na dane smaki lepiej reagują karpie, liny, czy leszcze. Sam sobie wtedy odpowiesz na pytania który pellet lepiej zastosować gdy nastawiasz się na poszczególne gatunki.

Pellet haczykowy sklep firmowy Bandit Carp.

Nasz sklep firmowy oferuje wiele rodzajów i smaków pelletu haczykowego. Jeśli zastanawiasz się który wybrać, napisz do nas bądź zadzwoń. Chętnie odpowiemy na każde pytanie :)

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty. Dla karpi stworzyliśmy pellet haczykowy sklep firmowy Bandit Carp stworzyliśmy dla Ciebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl