Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pellet do metody Power Shot

Dobry pellet do metody, nawilżony w odpowiedni sposób, może być kluczem do sukcesu na niejednym wypadzie na ryby. Pellety do metody Bandit Carp, to produkty, które pozwolą Ci osiągnąć przewagę na niejednym łowisku. Dlaczego tak jest i dlaczego warto stosować właśnie te pellety do metody, przeczytasz poniżej.


Skuteczny pellet do metody.

Na rynku jest ogrom, różnego rodzaju pelletów do metody. Często stając przed sklepową półką zastanawiamy się czy na pewno uda nam się wybrać ten odpowiedni, ten pellet, który na łowisku okaże się skuteczny. Przygotowując pellety do metody Power Shot, mogliśmy zrobić tylko jedno. Podeszliśmy do tematu nie jako producenci ale jako wędkarze.
Dodatkowo mieliśmy tę przewagę nad innymi iż nasz rozbudowany Team i Klub testerów od wielu lat używał drobnych pelletów jako element mieszanki zanętowej oraz jako wkład do worków i siatek PVA.
Nasi testerzy ruszyli zatem nad wodę uzbrojeni w podajniki do metody, na łowiska, dzikie, komercyjne, na rzeki, kanały i jeziora.
W ten sposób zbieraliśmy dane i zaczęliśmy modyfikować nasz drobny pellet do metody.
Zauważyliśmy, też, że kilka kluczowych czynników wpływa na jego skuteczność

Odpowiednia baza pelletu do metody.

Sam pellet do metody, musi być przygotowany w odpowiedni sposób. Pellet jest ekstrudą powstałą pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, które to czynniki sprawiają, że pokarm jest lekko strawny dla ryb. Dla nas, wędkarzy ważne jest również to, by pellet mimo małej średnicy był w stanie wchłonąć a następnie oddać do łowiska jak najlepiej i szybko składniki wabiące ryby. To właśnie odpowiednia baza pelletów do metody Bandit Carp sprawia, że to czym je „naszpikujemy” w odpowiedni sposób wabi ryby.

Składniki wabiące pelletu do metody Power Shot.

Gotowy granulat do metody Power Shot, wzbogacany jest wieloma składnikami. Rzecz jasna nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów ale uchylić rąbka tajemnicy możemy ;) Najważniejszą rzeczą jest nośnik substancji, oparty na cukrach. To one w wielu wypadkach decydują o atrakcyjności naszego pelletu do metody. Są one nie tylko nośnikiem dla pozostałych substancji, ale same w sobie podnoszą w znaczący sposób atrakcyjność pelletu. To dzięki temu pellet Power Shot tak mocno wabi ryby i w odpowiedni sposób oddaje substancje do łowiska.
Odpowiednia zawartość cukrów ma też wpływ na lepkość mieszanki po nawilżeniu i łatwość w umieszczaniu jej w podajniki.

Smaki i zapachy pelletu Power Shot.

Do przygotowania pelletów do metody z serii Power shot stosujemy, rzecz jasna najwyższej jakości aromaty, których używamy do produkcji najpopularniejszej serii naszych kulek proteinowych. Dzięki temu, mamy pewność, że smaki pelletów są po prostu skuteczne. Niektóre z nich od wielu wielu lat są kluczem do sukcesu wielu wędkarzy. Co roku też staramy się po kilkumiesięcznych testach wprowadzić smak, który wybije się wśród już dostępnych na rynku i pozwoli uzyskać przewagę nad innymi wędkarzami.

Pellet do metody sklep Bandit Carp.

Jak to mawiają „Autoreklama nie hańbi” ;) Tak więc i my pozwolimy sobie na kilka słów autoreklamy. Dzięki temu, że pellet do metody Bandit Carp, znamy od podszewki, znamy jego najdrobniejszy składnik i sposób przygotowania. Możemy (jeśli tylko zechcesz), pomóc Ci w odpowiednim dobraniu pelletu do Twojego łowiska. Wiemy, że trudno się zdecydować, mając tak ogromny wybór. Dlatego też korzystając z oferty Bandit Carp, korzystasz nie tylko z produktów ale i z lat doświadczeń dziesiątek testerów i tysięcy wędkarzy, który łowią na drobne pellety do metody. Jeśli natomiast będziesz miał jakieś pytania dotyczące naszych produktów po prostu napisz do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl