Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kulki proteinowe Bandit Carp...

... znajdziesz w następujących działach:


Kulki proteinowe to zdecydowanie najlepsza przynęta na karpie. Jest selektywna, ma odpowiednią konsystencję, kształt, twardość i rozmiar. Dodatkowo każda kulka proteinowa Bandit Carp zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, które są tak pożądane przez karpie. Dzięki temu wybierając produkty poniżej masz pewność, że stosujesz produkt, bezpieczny i super skuteczny.

Aby wygodniej było wybrać kulki proteinowe, których potrzebujesz podzieliliśmy ten dział na kulki proteinowe zanętowe, haczykowe i pływające. W każdej z tych sekcji znajdziesz zaś kulki proteinowe z trzech serii, tak byś mógł łatwo znaleźć te, które będą najlepsze na Twoim łowisku :)

Bandit Baits Pop Up Rak 16mm Bandit Baits Pop Up Rak 16mm
Producent: Bandit Carp
Cena:

21,90 zł

szt.
zobacz więcej

 

Kulki proteinowe zanętowe.

To kulki proteinowe, które używamy głównie jako składnik mieszanki zanętowej, lub które podajemy solo z pominięciem innych składników mieszanki.
Czym charakteryzują się dobre zanętowe kulki proteinowe. Przede wszystkim składem mieszanki. Wiemy ile % białek dorosły karp jest w stanie przyswoić, jaka ilość jest dla niego pożądana. Do tego dochodzą węglowodany, tłuszcze, mikroelementy. Myśląc o kulkach zanętowych i tworząc do nich bazę staraliśmy się by ich skład był przede wszystkim odpowiedni dla diety ryb. Idąc tym tokiem rozumowania stworzyliśmy kulki proteinowe, które ryby mogą spożyć bezpiecznie w ilościach na jakie tylko pozwoli im wielkość żołądka. Dzięki temu ryby, „rozpoznają” nasze kulki jako naturalny zbilansowany pokarm. Spożywają i trawią go bezpiecznie i przede wszystkim po niego wracają. To dlatego zanętowe kulki proteinowe cieszą się takim uznaniem nie tylko wędkarzy ale i właścicieli zbiorników komercyjnych. Mają oni bowiem świadomość iż dobrej jakości pokarm wpływa bardzo pozytywne na ryby, ich rozwój i żerowanie. 

Kulki proteinowe haczykowe.

Kulki proteinowe haczykowe, to te kulki, które zakładamy na włos. Ma to być kulka, niejako „wisienka na torcie”, którą karp pobierze z łowiska. Może to zabrzmi dziwnie ale to właśnie haczykowe kulki proteinowe są najbardziej seksownym elementem wędkarskiech kuchni. To o nich się mówi najczęściej, to one są często skrywaną przez wędkarzy tajemnicą. To one równie często decydują, że ktoś potrafi nawet przez cały sezon mieć wyniki o 100% lepsze niż inni wędkarze na łowisku. Co za tem o tym decyduje, że kulki haczykowe Bandit Carp są takie wyjątkowe?

Baza jest podobna co w kulkach zanętowych, dzięki temu możemy tylko „uwypuklić” niektóre cechy bardzo dobrej kulki.
Przede wszystkim chodzi o cechy wabiące tej przynęty. Ta kulka ma zostać „zauważona” wśród innego pokarmu i zachęcić rybę do zjedzenia jej. Wydawało by się, że to takie proste, wystarczy wzmocnić aromat, albo wyróżnić się kolorem. Nie, tak to nie działa. Na rynku jest wiele kulek, które włąśnie w ten sposób „stają się” kulkami haczykowymi. Niestety one bardziej odstraszają niż przyciągają. Dlatego też w haczykowych kulkach proteinowych Bandit Carp tylko delikatnie podnosimy aromat kulki, ale za to dodajemy inne bardzo wartościowe składniki, które znacząco wpływają na zmysły ryby.
To właśnie te najlepszej jakości składniki sprawiają, że ryby chętniej pobiera kulki haczykowe Bandit Carp. Jakie są to składniki? Oczywiście zdradzić tego nie możemy. Jednak wieloletnia współpraca ze świetnymi ichtiologami, pozwala nam w naturze znaleźć takie właśnie składniki i je zastosować. 

Kulki proteinowe pływające Po Up

To kulki proteinowe o zupełnie innej strukturze. Wykonanie dobrej bazy do kulek Pop Up to sztuka, wykonanie bardzo dobrej, jest poza zasięgiem wielu nawet dużych firm produkujących kulki proteinowe. Dlatego też przepis na kulki proteinowe pływające w firmie Bandit Carp, jest najbardziej strzeżoną tajemnicą. Można się trochę z tego śmiać ale wielu karpiarzy uważa, że to jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) kulki pływające na świecie.
Co jest w nich tak wyjątkowego?


Przede wszystkim ich plastyczność. Wykonane są całkowicie z naturalnych składników i zachowują niemal w nieskończoność swoją pływalność. To właśnie dzięki temu, kulka zawsze jest dokładnie w takiej odległości od dna (ponad roślinami) jak zaraz po wrzuceniu do wody.
Co więcej jej struktura pozwala umieścić w niej odpowiednio dużą ilość substancji wabiących. Dzięki temu jest ona atrakcyjna dla ryb przez wiele godzin i nie traci choćby aromatu tak szybko jak wiele kulek dostępnych na rynku.

Jakby jeszcze tego było mało, do produkcji użyliśmy składników najbardziej wartościowych składników wabiących, których zazwyczaj producenci nie potrafią umieścić w swoich kulkach by zachować ich pływalność. Tu się udało i to właśnie dzięki temu możemy być tak dumni a wędkarze tak zadowoleni z pływających kulek proteinowych Bandit Carp

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl