Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dipy Wędkarskie Bandit Carp.

Możesz wybrać z dwóch dostępnych serii:


Wiele osób pyta nas z czego robimy nasze dipy wędkarskie. Rzecz jasna nie możemy zdradzić pełnego składu ale uchylimy rąbka tajemnicy :)

Podstawą naszych dipów jest baza cukrowa. Najlepszej jakości płynne cukry, wzbogacamy o dodatkowe naturalne słodziki. To właśnie dzięki temu nasze dipy są takie lepkie. W tym momencie bardzo ważne są proporcje, by zachowana została możliwość przenikania płynu we wnętrze przynęt.

  • nowość

Barwniki i aromaty. Sztuką jest takie dobranie proporcji, by po użyciu dipu wędkarskiego do dowolnego rodzaju przynęty te dwa składniki jak najszybciej wchłonęły się do struktury przynęty i stopniowo się uwalniały.

Substancje odżywcze. Dobry dip wędkarski musi zawierać w sobie naturalne substancje odżywcze, to one bowiem stanowią o jego skuteczności. Aromat i barwa może rybę zwabić, ważne jednak by w „chmurze” roznoszącej się w wodzie karp wyczuł składniki jego codziennej diety. Dipy Bandit Carp zawierają w sobie te unikatowe składniki na które ryby reagują najbardziej.

Stymulatory. To naturalne substancje mocno wpływające na aktywność ryby, ich odpowiednia ilość bardzo dobrze wpływa na chęć pobrania przez rybę pokarmu.

Najlepsze dipy wędkarskie.

Często pytano nas jaki jest najlepszy dip wędkarski, jaki jest najlepszy smak dipu? Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Uważamy że tak jak w wypadku innych karpiowych przynęt nie można powiedzieć, które jest najlepsza. Jedno jednak wiemy zarówno z doświadczenia nad wodą jak i z produkcji dipów.

Najlepszy dip wędkarski musi mieć odpowiednio dobrane proporcje! Nawet jeśli weźmiemy najlepszej jakości składniki i wymieszamy je ze sobą w nieodpowiednich ilościach, to albo dip nie wchłonie się w przynętę. Albo w zły sposób będzie się uwalniał albo po prostu nie będzie odpowiednio na ryby wpływał,

Dlatego też dipy wędkarskie Bandit Carp, tworzone są przede wszystkim poprzez odpowiednie dobranie tych proporcji, by uzyskać zamierzony efekt.

Dipy Wędkarskie Sklep

Pamiętaj że szukając dipu, który będziesz stosował na swoim łowisku, zawsze możesz zwrócić się do nas z pytaniami. Obsługa sklepu Bandit Carp odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania :) Jeśli zaś złowisz piękne ryby (a wierzymy, że tak będzie) stosując nasze dipy wędkarskie sklep oferuje Ci możliwość napisania oceny produktu. Za każdą opinię będziemy wdzięczni :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl