Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Atraktory Wędkarskie Bandit Carp

Wszystkie atraktory wędkarskie jakie znajdziesz w ofercie Bandit Carp podzieliliśmy na:


Produktowo nazywamy je liquidami :) Różnią się między sobą nie tylko aromatami związanymi z daną serią produktów ale i składem. Począwszy od bazy, przez dodatki, na składnikach unikatowych kończąc.
Dlatego też atraktory Bandit Carp, różnią się też swoimi właściwościami takimi jak, przenikanie do wnętrza przynęty, szybkość rozchodzenia się aromatu w wodzie, czy też skłonność do przyklejania się do zewnętrznej warstwy ziaren, pelletów czy kulek proteinowych.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość


Z czego zrobione są atraktory zapachowe Bandit Carp?

Podstawą jest wysokocukrowa autorska baza. To ona właśnie jest nośnikiem aromatów i pozostałych składników liquidu. Regulując poziom słodyczy decydujemy czy ma ona bardziej wnikać w przynętę, czy też bardziej ją oblepiać. Czy szybko ma się z mieszanki uwalniać, czy też ma być skupiona wokół przynęt, które zostały nią aromatyzowane.

Kolejnymi składnikami są oczywiście naturalne barwniki i aromaty. To one pozwolą Ci zauważyć na jakie smaki najlepiej reagują ryby w Twoim łowisku. Rzecz jasna w trakcie sezonu będzie się to zmieniało, jednak wielu wędkarzy, używający atraktorów wędkarskich Bandit Carp twierdzi, że na każdym łowisku zawsze znajdzie się smak, na który ryby reagują właściwie zawsze.

W Liquidach Bandit Carp, znajdują się również stymulatory apetytu, betaina i kilka tajnych składników, dzięki którym karpie dobrze na nie reagują.

Dlaczego warto stosować Atraktory Wędkarskie Bandit Carp?

Można by napisać, że są skuteczne :) To prawda, ale to banał. Tworząc je i testując, często dodawaliśmy do już niemal gotowego produktu kilka gram jakiejś super atrakcyjnej substancji, która pobudzała by ryby do żerowania. Opieraliśmy się na naszej wiedzy ichtiologicznej, a gdy tej brakowało (bo wszak nikt nie wie wszystkiego :). Zwracaliśmy się o pomoc do naszych przyjaciół ichtiologów.

Okazało się, że nawet jeden drobny dodatek do składu atraktora wędkarskiego, sprawiał iż ryby były dużo bardziej pobudzone i nawet początkowo nie aktywne zaczynały żerować.

Najlepsze wędkarskie atraktory zapachowe.

Nie powiemy, że Bandit Carp produkuje najlepsze atraktory wędkarskie. Choć kilkukrotnie takie opinie trafiały do nas od zadowolonych wędkarzy. Nie powiemy z prostego powodu. Takie coś nie istnieje. Jednego dnia bowiem bardziej sprawdzi Ci się nasz klasyk z serii Power Shot, innego mocno wnikający liquid Bandit Baits. Na pewno też ostre przyprawy znajdujące się w atraktorach z serii killer Spices, wielokrotnie pozwolą Ci złowić więcej ryb niż osoby siedzące na innych stanowiskach.

Jednego jednak jesteśmy pewni. Stosując te aromaty, wiesz, że ryby w twoim łowisku mają styczność z naturalnymi składnikami, połączonymi w bardzo przemyślanych proporcjach w jednym właściwie celu. By zwiększyć ilość brań.

Atraktory Wędkarskie w sklepie firmowym Bandit Carp.

Jeśli szukasz odpowiedniego atraktora wędkarskiego na swoje łowiska, i masz wątpliwości, który wybrać, ,skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie! Jeśli zaś złowisz piękne ryby (a wierzymy, że tak będzie) stosując nasze dipy karpiowe sklep oferuje Ci możliwość napisania oceny produktu. Za każdą opinię będziemy wdzięczni :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl