Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pellet Zanętowy.

Każdy łowiący karpie używa pelletu zanętowego. Absolutnie każdy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Pellet jeśli jest odpowiedniej jakości jest mocno wabiącym elementem mieszanki zanętowej, a dobrej jakości jest do tego lekko strawny. Dzięki temu ryby szybko zwabiane są w okolice naszego zestawu i chętnie żerują. Sztuką jest jednak przygotować taki pellet zanętowy, by przy zachowaniu silnych właściwości wabiących jednocześnie jak najdłużej pozostawał stabilny i miał szanse być zjedzony przez karpie a nie tylko skubany przez drobnicę.

Takie są właśnie pellety z serii Killer Spices, Power shot i Bandit Baits.

  • nowość
  • nowość

Dobry Pellet Zanętowy.

No właśnie jaki powinien być ten dobry pellet zanętowy? Czym się charakteryzować? Z czego być wykonany?
Dobry pellet to przede wszystkim produkt łatwo strawny. Podczas produkcji tego rodzaju pelletu dodawana jest mniejsza ilość mączek rybnych. Podstawowymi zaś składnikami są mielone ziarna i składniki pochodzenia roślinnego. Dlatego też pellet zanętowy Bandit Carp jest pokarmem zbilansowanym.
Na jego łatwą przyswajalność wpływa też proces produkcji. Tak jak wszystkie pellety produkowany jest w najwyższej jakości ekstruderach, pod najwyższym z możliwych ciśnień i w wysokich temperaturach.
W odpowiednim momencie dodawane są płynne składniki, ekstrakty z roślin strączkowych i aromaty.

To właśnie dzięki temu pellety zanętowe Bandit Carp mają strukturę, która jest bardziej stabilna w wodzie , a jednocześnie to właśnie dzięki niej pellety w sposób rewelacyjny chłoną atraktory, które w razie potrzeby można dodać do mieszanki zanętowej, bądź zalać nimi sam pellet.

Wielokrotnie jesteśmy pytanie co takiego dodajemy do mieszanki, że nasz pelletjest taki skuteczny :) Oczywiście nie możemy zdradzić pełnego składu, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy ;)

Tak jak pisaliśmy wyżej bazą są mielone ziarna, w niewielkiej ilości mączki rybne najwyższej próby, produkty wysoko proteinowe.

  • Naturalne barwniki i aromaty, które odpowiedzialne są za wabienie i przyciąganie ryb w pobliże łowiska.
  • Naturalne wzmacniacze. Unikatowe składniki pelletu zanętowego, które „wydobywają” to co najlepsze z jego bazowych składników i wpływają na sposób uwalniania ich do łowiska.
  • Składniki specjalne, o których wiele nie możemy napisać. Są to jednak rzeczy, które wyróżniają pellety wędkarskie Bandit Carp i sprawiają iż są skuteczne na tak wielu rodzajach łowisk.

 

Nowoczesny Pellet Zanętowy.

Można by spłycić pisząc o pelletach, że jest to nic innego jak zanęta. Nie oddawało by to jednak wszystkich właściwości pelletu. Choć niewątpliwe komponując nasze pellety przyświecała nam idea stworzenia produktu, który wszystkie właściwości zanęty posiadał będzie.
Tak więc pellety zanętowe Bandit Carp mają frakcję wabiącą, smużącą, zapachową i przywołującą. Bazą zaś są naturalne składniki, które są nośnikiem dla substancji o wspomnianych wyżej właściwościach.

Tak jak w dobrze przygotowanej zanęcie ważne są proporcje, tak i w pelletach nie można o nich zapomnieć. Nawet najlepsze składniki dodane w nadmiarze mogą zamiast wabić będą odstraszały ryby.

Aby mieć pewność, że proporcje w pelletach zanętowych Bandit Carp są odpowiednie członkowie Teamu i Klubu Bandit Carp ciągle przesyłają wiadomości odnośnie wyników wędkarskich. Ten sztab świetnych wędkarzy (ponad 60 osób!) na bieżąco przekazuje informacje o tych produktach.

Dlatego też jesteśmy pewni, że nasz pellet ma odpowiedni skład i ryby reagują na niego dokładnie tak jak trzeba.

Musimy również wspomnieć iż podczas ostatecznego aromatyzowania pelletów używamy autorskiej cukrowej bazy, która jest nośnikiem substancji zapachowych i odżywczych.

To dzięki niej mamy pełną kontrolę nad ilością wchłanianych ( a później uwalnianych ) składników.

Pellet Wędkarski Sklep

Sklep firmowy Bandit Carp oferuje w sprzedaży kilkanaście smaków pelletów zarówno do metody jak i o grubszej zanętowej granulacji. Dostępny jest rzecz jasna pellet karpiowy 10kg, 5kg, 1kg. A jeśli zajdzie taka potrzeba otrzymasz go również w opakowaniach zbiorczych po 20kg.

Wybierając pellet zanętowy Bandit Carp masz pewność, że wybierasz produkt, który jest przygotowany przede wszystkim z myślą o rybach, ich potrzebach i ich zapotrzebowaniu na składniki odżywcze. Dzięki temu szanse na złowienie okazu są naprawdę duże!

Dodatkowo tak jak pisaliśmy wyżej pellety zanętowe, tak jak pozostałe produkty są w ciągłym użyciu przez grupę wędkarzy związanych z Teamem i Klubem.

Najbardziej cieszą nas jednak opinie, które spływają od rzeszy wędkarzy nie tylko z Polski ale i z całej Europy.

Łasi jesteśmy na pochwały i bardzo za nie dziękujemy :) Ze szczególnym skupieniem zaś wsłuchujemy się we wszelkie uwagi dotyczące naszych pelletów zanętowych. Dzięki temu od wielu lat jesteśmy w czołówce firm Karpiowych w Polsce i dzięki wędkarzom możemy cały czas utrzymywać nasz produkt na najwyższym poziomie.

Nie było by to możliwe także dzięki temu, że pellety zanętowe Bandit Carp produkowane są w Polsce. Mamy pełną kontrolę, nad składnikami, transportem, i wykonaniem. I tę pewność kupując pellet wędkarski w sklepie Bandit Carp masz i Ty :)

Do wyboru masz wszystkie potrzebne smaki i średnice zaczynają się one od drobnego pelletu do metody o granulacji 2mm a na najgrubszym pellecie na sumy i okazowe karpie 22mm.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty. Dla karpi stworzyliśmy pellety zanętowe sklep firmowy Bandit Carp stworzyliśmy dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl