Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Tanie kulki proteinowe

Tanie kulki proteinowe, z najlepszej jakości składników. Tak to możliwe! Co więcej, tanie kulki Bandit Carp mają świetną strukturę, są bogate w ziarna i są łatwo strawne!
Tego rodzaju kulki często wzbudzają złe skojarzenia. Niestety na rynku roi się od produktów niewiadomego pochodzenia, sprowadzanych nie wiadomo skąd i nie wiadomo z czego zrobionych. Dlatego też aby niejako udowodnić że tanie kulki proteinowe też mogą być wykonane z bardzo dobrych składników, być skutecznych i co najważniejsze bezpiecznych dla ryb, wprowadziliśmy serię standard do naszej oferty.

Z czego robimy tanie kulki proteinowe

Tanie kulki Bandit Carp to przede wszystkim najlepszej jakości składniki. Jakkolwiek by do nie zabrzmiało absurdalnie to tak naprawdę jest. Najlepszej jakości ale nie drogie!

Wiadomo, że podstawą każdego miksu są mączki. W kulkach standard znajdziemy głównie mączki pochodzenia roślinnego (sojowe, kukurydziane, semolinę). W taniej kulce proteinowej nie może też zabraknąć mączek rybnych. Aby nie przekraczać budżetu nie dodamy mączek lt94, natomiast dobrej jakości mączki standard zapewnią kulce odpowiedni skład mikro elementów i składników lubianych przez ryby.

W kulkach z tej serii znajdą się też płynne składniki, takie jak np. oleje rybne (w tym łosoosiowy) oraz oleje pochodzenia roślinnego (np. słonecznikowy)

Białka „podbijemy” dodatkowo serwatką.

Tym czym wyróżniają się zaś tanie kulki proteinowe Bandit Carp to Bird Food. Mieszanka ziaren, która mielona jest tuż przed dodaniem do miksu w naszym firmowym młynie. Dzięki temu (niedrogiemu) składnikowi uzyskujemy niesamowitą strukturę, zachowujemy wysokiej jakości składniki w kulkach a dodatkowo sprawiamy, że zawiera one „chrupiące” składniki tak lubiane przez karpie.

Tanie i dobre kulki proteinowe.

Jeśli nie wierzysz że można przygotować tanią i dobrą kulkę proteinową to zapraszamy Cię do przeczytania ponownie akapitu wyżej ;) Upewnisz się, że potrafimy wykonać niesamowitej jakości przynętę z dobrych ale nie drogich składników. Zdjęcia kulek, które widzisz w tej kategorii są wykonane dokładnie ze składników opisanych wyżej. To kulki, które otrzymał nasz klient i zapytał czy na pewno nie pomyliliśmy opakowań. Kulka wyglądała bowiem na taką, która powinna kosztować dwa razy więcej!

Najważniejsza rzecz w taniej kulce proteinowej

Uważamy, że najważniejszą rzeczą w taniej kulce jest 100% kontrola nad jej składnikami. Bez tego nie będziemy mieli (my jako wędkarze), że wrzucamy do wody dobry, bezpieczny i skuteczny produkt. Dlatego też przygotowując kulki Bandit Carp przejmujemy na swoje barki jak najwięcej to możliwe etapów przygotowania składników.

Odpowiedni dobór dostawców z regionu, odpowiedni dobór ziaren od dystrybutorów i rolników.

Własny młyn pozwalający przygotować autorską mieszankę bird food o odpowiedniej granulacji.

Moglibyśmy marketingowo pisać o ekonomicznych kulkach proteinowych. Wszak słowo tanie źle się kojarzy. Ale nie boimy się nazwać rzeczy po imieniu. Jesteśmy bowiem mocno podbudowani opiniami wielu karpiarzy, którzy z powodzeniem stosują ją na swoich łowiskach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl