Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pellet do metody Bandit Baits

W ofercie posiadamy kilka serii pelletów do metody, są one dopasowane składem i aromatem do serii, kulek, liquidów i grubszych pelletów. Dzięki temu, jeśli tylko zechcesz będziesz mógł stosować swój ( i ryb) ulubiony smak, nie tylko w cięższych zestawach, ale również podczas łowienia na method feeder


Skuteczny pellet do metody.

Przynęty z serii Bandit Caits, w tym również pellety do metody, cieszą się od lat dużą popularnością zarówno wśród wędkarzy stosujących feedery, jak i ciężkie zestawy karpiowe. Dlaczego tak jest? Odpowiedź wydaje się być prosta. Pellety do metody Bandit Baits są po prostu skuteczne. To pelletu o sprawdzonym składzie, od lat przygotowywane w ten sam sposób i od lat polecane przez wielu wędkarzy. To dzięki temu, że pellety do metody produkujemy w Polsce, mamy nad nimi pełną kontrolę i doskonale wiemy co jest w ich składzie. Być może zabrzmi to dziwnie, ale niestety nie każdy produkt tego typu powstaje w ten sposób. Naszym priorytetem jest nie tylko to by pellety były skuteczne, mają tez być niezmiennie bezpieczne dla ryby i pozwolić Ci cieszyć się udanymi połowami przez wiele sezonów.

Odpowiednia baza pelletu do metody.

Sam pellet do metody, musi być przygotowany w odpowiedni sposób. Pellet jest ekstrudą powstałą pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, które to czynniki sprawiają, że pokarm jest lekko strawny dla ryb. Wszystkie pellety do metody Bandit Carp, powstają na tej samej bazie. Dzięki temu mamy pewność, że niezależnie od serii i ulubionych smaków, na które reagują ryby w Twoim łowisku. Zawsze praca będzie powtarzalna. Pozwoli Ci to zawsze w odpowiedni sposób nawilżyć pellet, będziesz miał pewność po jakim czasie pellet będzie już luźny w okolicy podajnika i po jakim czasie warto ponownie zarzucić zestaw.

Składniki wabiące w pellecie do metody Bandit Baits.

Gotowa baza pelletu do metody Bandit Baits, wzbogacany jest wieloma składnikami. Składniki te są niemal identyczne, jak w kulkach proteinowych z tej serii. Zawsze staramy się by najlepszej jakości składniki, na które dobrze reagują ryby, znalazły się we wszystkich produktach z danej serii. Oczywiście nie wszystkie możemy dodać do pelletu do metody, ale te najważniejsze, najmocniej wpływające na skuteczność granulatu, właśnie się w nim znajdują. Możemy je zaaplikować do tego pelletu, dzięki specjalnej mieszance płynnych cukrów, które wzbogacają pellet i są nośnikiem dla substancji odżywczych. Chcielibyśmy oczywiście napisać więcej… Ale nie możemy zdradzić wszystkich sekretów, dzięki którym to właśnie pellety do metody Bandit Carp są takie wyjątkowe;)

Smaki i zapachy pelletu Bandit Carp

Pellet do metody z serii Bandit Baits, otrzymasz w smakach, które na co dzień można również spotkać w kulkach i aromatach tej linii produktów. To właśnie dzięki temu, możesz mieć pewność, że umieszczając w wodzie pellety z tej serii, łowisz na przynęty sprawdzone, przetestowane a przede wszystkim skuteczne na danym łowisku. W tej serii znajdziesz klasyczne aromaty takie jak truskawka, morwa czy halibut. To one często mimo iż są bardzo popularne niezmiennie przyciągają ryby. Stosując zaś pellet Bandit Carp, wiesz że są one najlepszej jakości i są mega skuteczne!

Najlepszy Pellet do metody

Od kilku lat pellety do metody Bandit Carp Cieszą się uznaniem rzesz wędkarzy. Wielu z nich twierdzi, że to najlepszy pellet do metody, jakiego kiedykolwiek używali. Wielu też jest zdziwionych, że tak dobry produkt, może mieć tak dobrą cenę. Jest nam bardzo miło kiedy otrzymujemy takie wiadomości. Dzięki temu, wiemy, że nasze starania by stworzyć bardzo dobry pellet, były właściwe.
Jeśli chciałbyś zadać jakieś pytania dotyczące pelletu do metody Bandit Baits, skontaktuj się z nami. Będziemy wdzięczni też za każdą opinię produktu, którego używałeś z naszej oferty :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl