Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kulki haczykowe Killer Spices.

Przyznamy się szczerze, że pracując nad serią kulek Killer Spices, początkowo nie planowaliśmy udostępniania do sprzedaży kulek haczykowych. Po pewnym czasie jednak wielu naszych zaprzyjaźnionych klientów zaczęło pytać o takie przynęty. Nie pozostało więc nic innego by na bazie niesamowitego miksu przygotować również kulkę typowo haczykową.

 

Kulki haczykowe z ostrymi przyprawami.

 Od wielu wielu lat firmy stosują ostre przyprawy w kulkach proteinowych. Ciekawe jest jednak to, że niewiele firm posiada własną mieszankę przypraw. My postanowiliśmy iż przygotujemy własną unikatową i co najważniejsze; skuteczną! Prace i testy trwały ponad rok i zdecydowanie uważamy, że warto było poświęcić na to tak dużo czasu. Mieszanka bowiem może stanąć w szranki z najbardziej znaną wśród karpiarzy mieszanką ostrych przypraw!

Niebanalne połączenie mączek z przyprawami

 Aby w pełni wykorzystać moc przypraw z naszej mieszanki skorzystaliśmy w miksie z zestawu mączek rybnych absolutnie topowej jakości. Dzięki temu olejki eteryczne z przypraw nie utleniają się a wręcz kumulują swoją moc w tłuszczach zawartych w mączkach. Tak skomponowana przynęta w sposób ciągły uwalnia swoją „moc” i w intrygujący sposób wabi okazowe ryby.

To dzięki temu połączeniu uzyskaliśmy maksymalnie długie uwalnianie aromatu i przez to dłuższy czas wysokiej aktywności przynęty.

 Struktura i panierka kulki Killer Spices.

 Choć Wielu z nas lubi grubą strukturę kulki w wypadki naszej najwyższej serii zdecydowaliśmy się na frakcję bardziej zwartą i drobniejszą. Pozwala to na większą kumulację składników wabiących w kulce i dłuższe uwalnianie ich do łowiska. Mówiąc wprost kulka nie jest tak szybko wypłukiwana z tego co w niej najlepsze i z tego co wabi karpie w najsilniejszy sposób. Często wędkarze wracali do nas z wiadomością, że wreszcie udało im się przechytrzyć duże ryby w miejscach gdzie kulki innych firm szybko traciły aromat i nie były pobierane przez karpie. Po części jest tak też dlatego, że kulkę powlekamy specjalną powłoką, która dość szybko odpada od kulki, ale pozostaje w jej pobliżu niejako neutralizując niekorzystny wpływ miękkiego (często śmierdzącego) mułu.

 Z tej przynęty jesteśmy szczególnie dumnie i wierzymy, że i tobie pozwoli osiągnąć sukcesy tam gdzie do tej pory o nie było naprawdę trudno!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl