O firmie

Bandit Carp

Przyjaźń, Pasja, Przygoda

Firma Bandit Carp oficjalnie powstała w roku 2009.

Pomysłodawcą i właścicielem jest Rafał Matuszewski. Trzeba też jasno przyznać, że ogromny wpływ na decyzję o założeniu firmy miała również żona Rafała i jego przyjaciele.

To oni bowiem widząc z jaką pasją Rafał łowi karpie i z jaką pasją przygotowuje kulki coraz częściej wspominali by przekuć to na firmę.

Od samego początku powstania firmy założyliśmy sobie kilka zasad których będziemy się bezwarunkowo trzymali:

1. Bezpieczeństwo ryb.
Żeby mieć pewność, że do łowiska podajemy produkty wykonane z dobrej jakości, wiadomego pochodzenia produkty, wszystko co jest opatrzone logo Bandit Carp jest produkowane w Polsce. Od samego początku przyglądamy się „przez lupę” każdemu składnikowi naszych kulek proteinowych. Używamy tylko i wyłącznie certyfikowanych składników od sprawdzonych dostawców.

2. Słuchamy klientów
Bez naszych klientów nie było by firmy. Może to zabrzmiało jak banał ale taka jest prawda. To w dużej mierze dzięki wam cały czas mamy energię by tworzyć, dopracowywać produkty i rozwijać się z każdym kolejnym rokiem.

3. Tworzymy z pasją.
W nasze produkty wkładamy też całe nasze serce. Patrząc z boku kiedy osoba przygotowująca ciasto na kulki bierze je do ręki , sprawdza konsystencję, wącha… To tak jak piekarz, który wykonuje tradycyjny chleb, czy nasza babcia robiąca cisto drożdżowe. Nie wyobrażamy sobie innego przygotowania przynęt na karpie.

4. Przyjaźń.
Zarówno w pracy, na rybach jak i w prowadzeniu firmy. Mamy to szczęście, że Team Bandit Carp to wspaniali Karpiarze i świetni ludzie. Ta atmosfera wprost przekłada się na jakość naszych produktów.

5. Przygoda.
Bez niej była by to tylko produkcja przynęt. Z pasją jest to tworzenie nowych rzeczy, podążanie za coraz doskonalszymi przynętami, wprowadzanie nowinek i ciągłe wspieranie tych, którzy łowią wspaniałe ryby.

Team Bandit Carp & Team Prologic Polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl