Pellet Wędkarski Zanętowy.


Każdy łowiący karpie używa zanętowego pelletu wędkarskiego. Absolutnie każdy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Pellet jeśli jest odpowiedniej jakości jest mocno wabiącym elementem mieszanki zanętowej, a dobrej jakości jest do tego lekko strawny. Dzięki temu ryby szybko zwabiane są w okolice naszego zestawu i chętnie żerują. Sztuką jest jednak przygotować taki pellet zanętowy, by przy zachowaniu silnych właściwości wabiących jednocześnie jak najdłużej pozostawał stabilny i miał szanse być zjedzony przez karpie a nie tylko skubany przez drobnicę.

Takie są właśnie pellety z serii Power shot i Bandit Baits.

Pellet Wędkarski Zanętowy

Dobry Pellet Karpiowy.


No właśnie jaki powinien być ten dobry pellet? Czym się charakteryzować? Z czego być wykonany?
Dobry pellet wędkarski to przede wszystkim produkt łatwo strawny. Podczas produkcji tego rodzaju pelletu dodawana jest minimalna ilość mączek rybnych. Podstawowymi zaś składnikami są mielone ziarna i składniki pochodzenia roślinnego. Dlatego też pellet wędkarski Bandit Carp jest pokarmem wysoko proteinowym i nisko tłuszczowym.
Na jego łatwą przyswajalność wpływa też proces produkcji. Tak jak wszystkie pellety produkowany jest w najwyższej jakości ekstruderach, pod najwyższym z możliwych ciśnień i w wysokich temperaturach.
W odpowiednim momencie dodawane są płynne składniki, ekstrakty z roślin strączkowych i aromaty.

To właśnie dzięki temu pellety zanętowe Bandit Carp mają strukturę, która jest bardziej stabilna w wodzie , a jednocześnie to właśnie dzięki niej pellety w sposób rewelacyjny chłoną atraktory, które w razie potrzeby można dodać do mieszanki zanętowej, bądź zalać nimi sam pellet.

Nowoczesne zanęty wędkarskie pellet.

Można by spłycić pisząc o pelletach, że jest to nic innego jak zanęta. Nie oddawało by to jednak wszystkich właściwości pelletu. Choć niewątpliwe komponując nasze pellety przyświecała nam idea stworzenia produktu, który wszystkie właściwości zanęty posiadał będzie.
Tak więc pellety Bandit Carp mają frakcję wabiącą, smużącą, zapachową i przywołującą. Bazą zaś są naturalne składniki, które są nośnikiem dla substancji o wspomnianych wyżej właściwościach.

Pellet Wędkarski Sklep

Sklep firmowy Bandit Carp oferuje w sprzedaży kilkanaście smaków pelletów zarówno do metody jak i o grubszej zanętowej granulacji. Dostępny jest rzecz jasna pellet karpiowy 10kg, 5kg, 1kg. A jeśli zajdzie taka potrzeba otrzymasz go również w opakowaniach zbiorczych po 20kg.

Średnice tak jak napisaliśmy wyżej zaczynają się od drobnego pelletu do metody o granulacji 2mm a na najgrubszym pellecie na sumy i okazowe karpie 22mm.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty. Dla karpi stworzyliśmy pellety zanętowe sklep firmowy Bandit Carp stworzyliśmy dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl